EDALI FORUMLAR
EDALI FORUMLAR
EDALI FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EDALI FORUMLAR

...Gençlik,kolay mutluluklar için parlak bir çağdır...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eurovision'da haksız rekabet!

YazarMesaj
_GIZEM_
Admin
Admin

Rep Gucu : 33

Basari Puani
BASARI BASARI:
Eurovision'da haksız rekabet! Imgleft0/0Eurovision'da haksız rekabet! Emptybarbleue  (0/0)

Eurovision'da haksız rekabet! Empty
MesajKonu: Eurovision''da haksız rekabet!   Eurovision'da haksız rekabet! I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:59 pm

Erovizyonda Almanya adına yarışacak ünlü striptizci Miss Dita Von Teese'in kıyafeti tartışma konusu olacak. Basın Dita'nın giydiği kıyafetin haksız rekabete yol açtığı konusunda birleşti.

Dita'nın bu akşamki yarışmada giyeceği kışkırtıcı hafif kostüm eurovison şarkı yarışmasının ağır havasını dağıtacak gibi görünüyor...

Moskova'da yapılan provalar esnasında görülen kıyafet hayrete düşürdü.

Göğüslerinini hemem hemen açıkta bırakan derin dekolteli üzerinde elmas kesimli süslemeleri olan kostüm yoğun seksapalitesiyle dikkat çekti.

Dita'ya pop şarkıcısı Alex Swings eşlik edecek.. Birlikte düet yapacak olan ikili, 'Miss Kiss Kiss Bang" adlı şarkıyı söyleyecek.

36 yaşındaki striptizci Alman gazetelerine verdiği röportajda 'bu uyumun bize yarışmayı kazandıracağını ümit ediyorum' dedi.
http://forumunadresiburasi.yetkinforum.com

Eurovision'da haksız rekabet!
1 sayfadaki 1 sayfası